Szkoła Empatii

Ewa

Kiedy zdecydowałam się na Intensywny Roczny Trening u Zosi i Karstena byłam pewna, że wiem czym jest empatia. Myliłam się – byłam mistrzynią dawania „dobrych” rad. Nie słyszałam ludzi i nie widziałam siebie. Nie potrafiłam czytać w rozmowie uczuć i potrzeb. Nie miałam kontaktu ze sobą i z innymi. Żyłam zgodnie z ogólno przyjętą konwencją. Świat miał dla mnie jedynie dwa bieguny – „dobry” i „zły”, a pomiędzy pustka czyli nieustająca frustracja.

Nie potrafiłam się gniewać, nie potrafiłam mówić o sobie, a łzy były dla mnie zupełnie obcym terytorium. Po tych kilku miesiącach empatycznego „poligonu” potrafię się autentycznie wkurzyć i prawdziwie wzruszyć zużywając w pięć minut opakowanie chusteczek higienicznych.

Gorąco polecam każdemu przygodę spotkania z samym sobą i ostrzegam, potem życie nigdy nie będzie już takie samo. Ze wszystkich sił będziecie podążali w kierunku własnego szczęścia. Po drodze będą wzloty i upadki. Warto jednak zaryzykować! A może to żadne ryzyko tylko szansa? W rękach tak energetycznych i profesjonalnych trenerów jak Zosia i Karsten jesteście bezpieczni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szkoła Empatii