Intensywny Trening NVC

Intensywny Trening Porozumienia bez przemocy
„Nauka i integracja NVC w życiu codziennym i w pracy”

Prowadzący:

Certyfikowani trenerzy NVC:

Zofia
Karsten

Udział w szkoleniu pozwala na rozpoczęcie procesu certyfikacyjnego prowadzonego przez CNVC.

Założenia programowe:
Trening jest skierowany do osób, które chcą rozwijać umiejętność porozumiewania się w stylu NVC w codziennym życiu i w pracy zwłaszcza w zawodach, gdzie obecny jest stały kontakt z ludźmi jak np. nauczyciel, terapeuta, doradca, mediator. Zapraszamy także osoby pracujące w służbie zdrowia, ośrodkach pomocy społecznej, prawników, urzędników itp. Zajęcia odbywają się w stałej, niewielkiej grupie osób, co pozwala na nawiązanie kontaktu i stworzenie przyjaznej atmosfery do nauki i ćwiczeń.

Zapraszamy na kolejną edycję naszego Intensywnego Treningu NVC.

Moduł I – 07 – 10 grudnia 2017

Moduł II – 15 – 18 lutego 2018

Moduł III – 12 – 15 kwietnia 2018

Moduł IV – 24 – 27 maja 2018

W tej edycji mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy więc do dołączenia do grupy, po doświadczenie empatii i kontaktu, które zmienia życie.

Miejsce: okolice Warszawy

Język:
Szkolenie odbywa się w języku polskim i angielskim. Wszystkie zajęcia w języku angielskim są tłumaczone na język polski.

Cena: 4700 zł za 16 dni szkolenia, opcjonalnie 3 godziny indywidualnych konsultacji lub superwizji dla osób profesjonalnie zajmujących terapią i trenerów (dodatkowo płatne). Opłatę można wnosić w ratach. Zaliczka rezerwacyjna 470 zł.

Kwota ta nie obejmuje kosztów zakwaterowania i wyżywienia podczas całego szkolenia.
(Staramy się aby koszt pobytu wraz z wyżywieniem nie przekroczył 100zł za dobę).

Nocowanie w ośrodku nie jest wymagane podczas szkolenia, choć znacznie przyczynia się do jakości kontaktu w grupie i efektywności pracy.
Uczestnicy, którzy wybiorą inne miejsce zakwaterowania, dojeżdżają do ośrodka codziennie w godzinach zajęć – między 9.00 – 18.00.

Ilość uczestników w grupie – maksymalnie 15 osób

Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem: info@szkolaempatii.pl