Intensywny Trening NVC

Intensywny Trening Porozumienia bez przemocy
„Nauka i integracja NVC w życiu codziennym i w pracy”

Prowadzący:

Certyfikowani trenerzy NVC:

Zofia
Karsten

Udział w szkoleniu pozwala na rozpoczęcie procesu certyfikacyjnego prowadzonego przez CNVC.

Rozpoczynamy zapisy do 11 edycji Intensywnego Treningu NVC w Szkole Empatii

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać i pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie w stosowaniu NVC oraz zintegrować ten sposób komunikacji z własnym życiem osobistym i zawodowym.
Trening składa się z 4 modułów, które stanowią pełny cykl szkoleniowy. Od pierwszego modułu pracujemy w zamkniętej, stałej grupie uczestników, z tym samym trenerem i asystentami, co pozwala na stopniowe budowanie atmosfery wzajemnego szacunku, zaufania i bezpieczeństwa, potrzebnych w trakcie nauki i ćwiczeń.
Trening prowadzimy według autorskiego programu “Kroki do Kontaktu”, który opracowaliśmy w trakcie naszej wieloletniej pracy i współpracy jako certyfikowani trenerzy NVC i terapeuci.
NVC uczyliśmy się od Marshalla Rosenberga, więc nasz program nawiązuje do treningów prowadzonych przez twórcę Porozumienia bez Przemocy i jest wzbogacony o nasze własne doświadczenia w pracy z ludźmi, zwłaszcza rodzinami i dziećmi.
Inspirację czerpiemy więc zarówno od Jesper Juula, jak z treningu i terapii Imago. Korzystamy także z modelu terapii neuroafektywnej NARM Laurence’a Hellera i terapii somatycznej Petera Lewine’a.

Zapraszamy na kolejną edycję naszego Intensywnego Treningu NVC.

Założenia programowe:

Moduł I – 6-9 września 2018 – Taniec kontaktu.

Moduł II – 11-14 października 2018 – Uczucia, które szczególnie utrudniają kontakt – gniew i lęk.

Moduł III – 8-11 listopada 2018 – Uczucia, które szczególnie utrudniają kontakt – wstyd i poczucie winy.

Moduł IV – 13-16 grudnia 2018 – Dialog w konflikcie i mediacja.

W tej edycji warsztatów Porozumienia bez Przemocy mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy więc do dołączenia do grupy, po doświadczenie empatii i kontaktu, które zmienia życie.

Miejsce
W tym roku planujemy zajęcia w Warszawie w ciągu dnia, bez zakwaterowania w miejscu zajęć.

Język:
Szkolenie odbywa się w języku polskim i angielskim. Wszystkie zajęcia w języku angielskim są tłumaczone na język polski.

Cena: 4700 zł za 16 dni szkolenia, opcjonalnie 3 godziny indywidualnych konsultacji lub superwizji dla osób profesjonalnie zajmujących terapią i trenerów (dodatkowo płatne). Opłatę można wnosić w ratach. Zaliczka rezerwacyjna 470 zł.

Kwota ta nie obejmuje kosztów zakwaterowania i wyżywienia podczas całego szkolenia.
(Staramy się aby koszt pobytu wraz z wyżywieniem nie przekroczył 100zł za dobę).

Nocowanie w ośrodku nie jest wymagane podczas szkolenia, choć znacznie przyczynia się do jakości kontaktu w grupie i efektywności pracy.
Uczestnicy, którzy wybiorą inne miejsce zakwaterowania, dojeżdżają do ośrodka codziennie w godzinach zajęć – między 9.00 – 18.00.

Ilość uczestników w grupie – maksymalnie 12 osób.

Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem: info@szkolaempatii.pl oraz pod numerem tel. 512 54 86 54