Pracownia Dialogu dla Par

Pracownia Dialogu dla Par to trening świadomego dialogu i porozumienia w bliskiej relacji – małżeństwie czy partnerstwie. Uczestnicy uczą się jak zachować równowagę pomiędzy braniem i dawaniem oraz jak radzić sobie z konfliktami i naturalnymi kryzysami i jak wykorzystywać je do wzajemnego poznawania siebie i rozwoju relacji.

Bezpieczny związek osób, które decydują się na to, by być razem i troszczyć się o kontakt poprzez otwarte komunikowanie i wzajemne słuchanie uczuć i potrzeb, może stać się jednym z najbardziej fascynujących i rozwojowych doświadczeń jakie są dostępne ludziom tu, na ziemi.

Pracownia Dialogu dla Par to trwający 10 dni (5 weekendów) trening dla osób żyjących w stałych związkach, warunkiem uczestnictwa jest udział obojga partnerów. Spotkania odbywają się od stycznia do maja, co miesiąc, w stałej, zamkniętej grupie liczącej maksymalnie 7 par.

Prowadzą razem Karsten i Zofia

Zofia
Karsten

Przyjmujemy zgłoszenia do Pracowni Dialogu dla Par w roku 2015!

Brak wydarzeń