Szkoła Empatii

Pracownia Dialogu dla Par

Pracownia Dialogu dla Par to trening świadomego dialogu i porozumienia w bliskiej relacji – małżeństwie czy partnerstwie. Uczestnicy uczą się jak zachować równowagę pomiędzy braniem i dawaniem oraz jak radzić sobie z konfliktami i naturalnymi kryzysami i jak wykorzystywać je do wzajemnego poznawania siebie i rozwoju relacji.

Bezpieczny związek osób, które decydują się na to, by być razem i troszczyć się o kontakt poprzez otwarte komunikowanie i wzajemne słuchanie uczuć i potrzeb, może stać się jednym z najbardziej fascynujących i rozwojowych doświadczeń jakie są dostępne ludziom tu, na ziemi.

Pracownia Dialogu dla Par to trwający 10 dni (5 weekendów) trening dla osób żyjących w stałych związkach, warunkiem uczestnictwa jest udział obojga partnerów. Spotkania odbywają się od stycznia do maja, co miesiąc, w stałej, zamkniętej grupie liczącej maksymalnie 7 par.

Prowadzą razem Karsten i Zofia
[tooltip title=”Zofia Schacht-Petersen” position=”top” image=”http://szkolaempatii.pl/wp-content/uploads/2014/12/zofia.jpg” theme=”tooltipster-punk” text=”Certyfikowany trener NVC
Autorka książek
– Dialog zamiast kar
– Wychowanie bez klapsa
mediator, doradca rodzinny”]Zofia[/tooltip] [tooltip title=”Karsten Schacht-Petersen” position=”top” image=”http://szkolaempatii.pl/wp-content/uploads/2014/12/karsten.jpg” theme=”tooltipster-punk” text=”Certyfikowany trener NVC
terapeuta, mediator
Instytut Kemplera w Kopenhadze”]Karsten[/tooltip]

Przyjmujemy zgłoszenia do Pracowni Dialogu dla Par w roku 2015!

Brak wydarzeń

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szkoła Empatii